این خودروی مفهومی بوگاتی هر دو حس کلاسیک و مدرن را با هم دارد (گالری عکس)

به گزارش وبلاگ پیوست، بوگاتی Gangloff پلی زیباشناختی بین خودروهای بوگاهی دهه 1930 (به طور خاص بوگاتی Type 57) و خودروهای بوگاتی پس از تصاحب توسط فولکس واگن است.

این خودروی مفهومی بوگاتی هر دو حس کلاسیک و مدرن را با هم دارد (گالری عکس)

وقتی این خودرو را تماشا می کنید؛ حسی به شما می گوید ترکیب سبک طراحی ژان بوگاتی، پسر بنیان گذار شرکت بوگاتی و جوزف کابان، طراح سبک خودروهای ویرون است.

همه معینات و ویژگی های روح بوگاتی در آن حفظ و زنده شده است. نمای بیرونی آن فوق العاده شیک، مدرن و انعطاف پذیر است. وقتی از کناره ها به آن نگاه کنید؛ انگار خود بوگاتی Type 57 است.

گلگیرهای سپر جلو و عقب دارای منحنی های اغراق آمیزی هستند که دقیقا از خودروهای زیبای دهه 30 این شرکت قرض گرفته شده اند اما وقتی خوب و با دقت به نماهای جلو و عقب بوگاتی Gangloff نگاه کنید؛ متوجه طراحی به روز و مدرن امروزی آن می شوید.

چراغ ها و ال ای دی ها، جایگاه ها، رادیاتور جلو و همه عناصر نشان می دهند طراحی مدرنی دارد. این طراحی ها همگی با زبان طراحی خودروهای بوگاتی سازگاری و تطابق دارند و به همین خاطر است هر فردی با اولین نگاه متوجه می گردد یک خودروی بوگاتی است.

در داخل کابین، جایگاه های چرمی و فلزی که بسیار ارگانیک و آینده نگرانه هستند؛ باز هم حس ترکیب سبک های کلاسیک و معاصر را زنده می نمایند. فقط نمای خارجی و بیرونی این خودرو زیبا نیست؛ بلکه درون کابین هم جذابیت های زیادی برای دیدن وجود دارد.

دارای یک داشبورد زیبا و مدرن هم هست که البته هنوز طراحی آنالوگ خود را حفظ نموده است. در این داشبورد از صفحه نمایش های لمسی، کامپیوترهای هوش مصنوعی، سیستم های سرگرمی و ناوبری رایج خودروهای سال 2020 خبری نیست.

همین داشبورد به آدم حس خوبی می دهد و دیگر مهم نیست چقدر به این فناوری ها و گجت ها احتیاج داریم.

بوگاتی Gangloff کاملا یک خودروی شخصی و سفارشی است با مصرف بنزین زیاد. قطعا هر فردی از آن خوشش نمی آید و از آن سو عاشقانی خواهد داشت که جز او سوار هیچ خودروی دیگری نمی شوند.

با هم تصاویر بیشتری از این خودروی مفهومی که توسط Paul Breshke طراحی شده ولی معین نیست بوگاتی اصلا تصمیمی برای ساخت آن داشته باشد را ببینیم:

منبع

منبع: یک پزشک

به "این خودروی مفهومی بوگاتی هر دو حس کلاسیک و مدرن را با هم دارد (گالری عکس)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این خودروی مفهومی بوگاتی هر دو حس کلاسیک و مدرن را با هم دارد (گالری عکس)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید