هشدار چینی ها ؛ کرونا دو سال خواهد ماند ، کل جهان برای 4 هفته باید تعطیل شود

به گزارش وبلاگ پیوست، کرونا تا دو سال در جهان باقی خواهد ماند، اقدامات هماهنگ، هم زمان و سختگیرانه جهانی لازم است. باید فعلا برای 4 هفته کل جهان تعطیل شود.

هشدار چینی ها ؛ کرونا دو سال خواهد ماند ، کل جهان برای 4 هفته باید تعطیل شود

به گزارش وبلاگ پیوست، محقق چینی بیماری های عفونی پیش بینی می کند، کروناویروس جدید ووهان که معروف به کووید-19 است، به مدت دو سال همراه جهانیان خواهد بود. رئیس بیمارستان هووشان چین هشدار می دهد: بدون هماهنگی هم زمان و اقدامات سختگیرانه در تمامی کشورها عبور از این شرایط امکان پذیر نخواهد

به گزارش چاینا نیوز که انتخاب آن را منتشر کرده، متخصص بیماری های عفونی و رئیس بیمارستان هووشان چین در ویدیو کنفرانسی که به تازگی برگزار گشت، اظهار کرد: اروپا باید برای مقابله با این ویروس تلاش کند، چون این ویروس تا دو سال آینده همراه آنان خواهد بود.

ژانگ ونهونگ به آلمان نیز هشدار می دهد که تصور اینکه در آینده نزدیک همه گیری در اروپا به پایان خواهد رسید را فراموش کند.

وی که مسوول طرح های مقابله با کروناویروس است به دلیل اقدامات متعدد در این زمینه مشهور شده است. وی پیش بینی کرده بود که اوج همه گیری این ویروس در چین آوریل و ژوئن خواهد بود و در ماه های گرم تابستان کروناویروس جدید عقب نشینی خواهد کرد و دوباره در ماه های پاییز و زمستان فعال و در بهار 2021 اوج بیماری تکرار خواهد شد.

اما به دلیل همه گیری جهانی، وی می گوید: این ویروس تا دو سال آینده تعداد زیادی را مبتلا خواهد کرد و تنها راه مقابله با آن اقدامات جهانی مقابله با این ویروس است.

  • تنها روش مقابله با کرونا ویروس تعطیلی کلی جهان به مدت چهار هفته است

ژانگ ونهونگ پیشنهاد می کند که تنها روش مقابله با این ویروس تعطیلی کلی جهان به مدت چهار هفته است و این اقدام باید در تمامی جهان ازجمله اروپا و آلمان رخ دهد.

رئیس بیمارستان هووشان چین هشدار می دهد: بدون هماهنگی هم زمان و اقدامات سختگیرانه در تمامی کشورها عبور از این شرایط امکان پذیر نخواهد بود.

وی اعلام کرد: در حال حاضر چین محدودیت های خود را به دلیل مقابله با این ویروس کاهش داده، اما با موج دوم عفونت از خارج از کشور روبرو است که می تواند آغاز دومین شیوع این بیماری باشد.

ژانگ در ادامه افزود: تا زمانی که کشورها راهبردهای تهاجمی بیشتری برای مهار خود اتخاذ کنند، در فرایند کاهشی ابتلا به این بیماری پیروز خواهند بود اما در کنترل مؤثر بیماری همه گیر زمان نیز بسیار مهم است.

منبع: همشهری آنلاین

به "هشدار چینی ها ؛ کرونا دو سال خواهد ماند ، کل جهان برای 4 هفته باید تعطیل شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار چینی ها ؛ کرونا دو سال خواهد ماند ، کل جهان برای 4 هفته باید تعطیل شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید