عرضه گوشت قرمز منجمد ، متقاضیان در این سامانه ثبت نام نمایند

به گزارش وبلاگ پیوست، رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران گفت: فروشگاه های زنجیره ای، کلیه غرف میادین میوه و تره بار، اصناف، اتحادیه و تشکل ها و سایر متقاضیان می توانند با ثبت نام در سامانه ستکاوا گوشت قرمز منجمد گوسفند و گوساله آن را با قیمت مصوب تامین نمایند.

عرضه گوشت قرمز منجمد ، متقاضیان در این سامانه ثبت نام نمایند

به گزارش وبلاگ پیوست به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، جبرئیل برادری با اشاره به تامین مناسب گوشت قرمز منجمد در استان تهران و عرضه با قیمت مصوب گفت: تا به امروز بیش از 1454 تن گوشت قرمز منجمد در فروشگاه های زنجیره ای، میادین میوه و تره بار و قصابی های عضو اتحادیه توزیع شده است.

وی ادامه داد: توزیع گوشت قرمز منجمد به منظور تنظیم بازار این محصول پروتئینی از هفته دوم دی ماه شروع شد که تا به امروز بیش از 1454 تن گوشت قرمز به وسیله این سامانه عرضه شده و روند توزیع این کالای پروتئینی همچنان ادامه خواهد داشت.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران تاکید نمود: توزیع گوشت قرمز منجمد از محل سردخانه های ذخیره استراتژیک کالاهای اساسی در حال اجرا است و هیچ گونه کمبودی نداریم.

برادری از ادامه روند عرضه گوشت قرمز منجمد با این روش اطلاع داد و اضافه کرد: امکان استفاده تمامی کسانی که در سامانه ستکاوا ثبت نام نموده و احراز هویت شده اند، برای تهیه گوشت قرمز منجمد بدون محدودیت همچنان ادامه خواهد داشت و عرضه به بازار مصرف فراهم شده است.

وی با اشاره به آمادگی کامل جهاد کشاورزی استان برای توزیع گوشت استان به هر مقدار که مورد احتیاج فروشگاه های زنجیره ای و صنوف باشد، گفت: کلیه غرف میادین میوه و تره بار، اصناف تهران، اتحادیه و تشکل ها و سایر متقاضیان می توانند با ثبت نام در این سامانه، با مراجعه به سردخانه ها، گوشت قرمز منجمد گوسفند و گوساله مورد احتیاج خود را تحویل بگیرند.

منبع: همشهری آنلاین

به "عرضه گوشت قرمز منجمد ، متقاضیان در این سامانه ثبت نام نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عرضه گوشت قرمز منجمد ، متقاضیان در این سامانه ثبت نام نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید