کرونا 960 کارمند لینکدین را اخراج کرد

به گزارش وبلاگ پیوست به نقل از تلگراف، وب سایت لینکدین بیان کرد 960 نفر از کارمندان خود را به دلیل چالش های ناشی از همه گیری ویروس کرونا اخراج می نماید.

کرونا 960 کارمند لینکدین را اخراج کرد

لینکدین در حقیقت یک شبکهٔ اجتماعی براساس روابط تجاری است. این شبکه اجتماعی گفت در برابر تبعات ناشی از شیوع کووید19 ایمن نبوده و تقاضا برای کسب و کار آن به شدت کاهش یافته زیرا تعداد کمتری از شرکت ها نیرو استخدام می نمایند.

این شرکت که به مایکروسافت تعلق دارد، سرویس های مختلف استخدام نیرو را فراهم می نماید اما بیشتر به عنوان یک نسخه آنلاین و امروزی ارائه رزومه شناخته می گردد.

رایان روزلنسکی مدیر ارشد اجرایی لیندکین در یادداشتی برای کارمندان به کاهش بودجه های مختلف در سراسر کسب و کار این شرکت اشاره نموده است. او در این باره نوشت: پس از چند هفته مذاکره و تبادل نظر، تیم مدیریت اجرایی و من تصمیمی بسیار سخت گرفتیم تا 960 کارمند یا حدود 6 درصد کارمندان را در سراسر دنیا کاهش دهیم.

او اشاره نموده بود هدفش ایجاد تصویری کامل از تغییرات شرکت است و تاکید نمود اخراج 960 کارمند تنها عملیات ترخیص برنامه ریزی شده کارمندان است.

مدیر ارشد اجرایی لینکدین در این باره نوشت: هرچند این تصمیم به ما یاری می نماید تا از مقاومت پلتفرم خود اطمینان حاصل کنیم، اما به عنوان مدیر ارشد اجرایی سخت ترین تصمیم را گرفتم. این تصمیم روی همکاران ما تاثیر می گذارد.

لینکدین همچنین اعلام نموده حداقل دستمزد 10 روز به این کارمندان تعلق می گیرد و از قبل به آنان اطلاع داده می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کرونا 960 کارمند لینکدین را اخراج کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا 960 کارمند لینکدین را اخراج کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید