کوچکی نژاد: با تامین منابع کالابرگ دولت بهانه ای برای اجرا نکردن آن ندارد ، اگر در آبان اجرایی نشود تذکرات شدیدی خواهم داد

به گزارش وبلاگ پیوست، عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: دولت بحث تامین منابع این طرح را مطرح می نماید، اما باید گفت مجلس تامین منابع کالابرگ را به خوبی دیده است و دولت دیگر بهانه ای برای اجرا نکردن آن ندارد.

کوچکی نژاد: با تامین منابع کالابرگ دولت بهانه ای برای اجرا نکردن آن ندارد ، اگر در آبان اجرایی نشود تذکرات شدیدی خواهم داد

جبار کوچکی نژاد عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در تبادل نظر با خبرنگار پارلمانی وبلاگ پیوست، درباره شرایط کالابرگ، گفت: مراحل کالابرگ در مجلس به اتمام رسیده است، اما مسئله ای که وجود دارد این است که مجلس از اقتدار لازم برخوردار نیست یعنی دولت با این طرح مخالف است و در مقابل مجلس نیز عقب نشینی نموده است.

وی ادامه داد: وظیفه مجلس قانونگذاری است یعنی ریل گذاری برعهده آن است و به دستگاه اجرایی راه را نشان می دهد. این موضوع اصلا قابل پذیرش نیست که مجلس بخواهد در مقابل دولت عقب نشینی کند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه قرار بود از اول مهرماه قانون کالابرگ اجرایی گردد، گفت: یکی از طرح های مهم مجلس یازدهم طرح کالابرگ بود تا در این شرایط بد مالی مردم بتوانند کالا های اساسی خودشان را بدون هیچ دغدغه ای تهیه نمایند، اما متاسفانه عده ای نمی گذارند کمکی به مردم گردد.

کوچکی نؤاد توضیح داد: دولت بحث تامین منابع این طرح را مطرح می نماید، اما باید گفت مجلس تامین منابع کالابرگ را به خوبی دیده است یعنی طبق تبصره 2 و 14 این طرح منابع 30 هزار میلیاردی آن تامین شده است و دولت دیگر بهانه ای برای اجرا نکردن آن ندارد.

وی در انتها با بیان اینکه مجلس درحال مماشات با دولت است، گفت: اگر طرح کالابرگ تا اوایل آبان اجرایی نگردد بنده به شدت به این قضیه ورود خواهم کرد و تذکرات شدیدی را هم به هیئت رئیسه مجلس و هم دولت خواهم داد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کوچکی نژاد: با تامین منابع کالابرگ دولت بهانه ای برای اجرا نکردن آن ندارد ، اگر در آبان اجرایی نشود تذکرات شدیدی خواهم داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوچکی نژاد: با تامین منابع کالابرگ دولت بهانه ای برای اجرا نکردن آن ندارد ، اگر در آبان اجرایی نشود تذکرات شدیدی خواهم داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید