اخبار اقتصادی

اعلام ارسال بیش از 8 هزار پرونده تسهیلات گردشگری به بانک های عامل

ایرنا/ براساس آخرین اخبار واصله، ارسال بیش از 8 هزار پرونده تسهیلات گردشگری به بانک های عامل صورت پذیرفت.

8 مهر 1399

تاکید ظریف بر به روز رسانی سند همکاری های بلند مدت ایران و روسیه

لئونید اسلوتسکی رئیس کمیته امور بین الملل دومای روسیه که برای دیدار با مقامات کشورمان در تهران به سر می برد، صبح امروز با ظریف وزیر امور خارجه دیدار و گفتگو کرد.

6 مهر 1399

قیمتی ترین اطلاعات مسروقه در بازار هکرها

گزارش جدید از میانگین قیمتی که هکرها مایل هستند برای کنترل حسابهای آنلاین مختلف پرداخت نمایند نشان می دهد که اطلاعات حساب کاربری به سرقت رفته حسابهای جی میل و فیس بوک در میان قیمتی ترین اطلاعات مسروقه هستند.

6 مهر 1399

مصاحبه، مدیر موسسه بین المللی تحقیقات صلح: بیماری های واگیردار بیشتری مثل کرونا در راه است

مدیر موسسه بین المللی تحقیقات صلح استکهلم (سیپری) هشدار داد که به احتمال زیاد بیماری های واگیردار مرگبار بیشتری مثل کووید 19 در راه است.

3 مهر 1399

پیش بینی بورس امروز ، ادامه فرایند صعودی شاخص؟

خبرنگاران: با منطقی شدن رفتار معامله گران در یک ماه اخیر حالا اما بسیاری معتقدند سناریوهای جدید دیگری در راه است و این در حالی است که تداوم فرایند صعودی نیز همچنان مدنظر ناظران است.

2 مهر 1399

کواکبیان: لاریجانی رغبتی برای تحقیق و تفحص از شهرداری نداشت

مصطفی کواکبیان با پیغام نو درباره اتفاقات مجلس یازدهم مصاحبه نموده که خلاصه آن در ادامه می آید: واقعیت این است که سه بار در مجلس دهم، موضوع تحقیق و تفحص از شهرداری مطرح شد و جالب است بدانید هم با آقای قالیباف، هم با آقای [محمدعلی]نجفی و هم با آقای [پیروز]حناچی...

1 مهر 1399

اختلاف نظر با هیلی

ن از صحبت های سدویل متوجه شدم که نظر احتمالی بریتانیا بر این است که اطمینان حاصل کنیم این بار استفاده از نیروی نظامی علیه سوریه هم از نظر نظامی و هم از نظر سیاسی کاملاً مؤثر باشد و توانایی های تسلیحات شیمیایی اسد را نابود و توان بازدارندگی ما را احیا کند.

30 شهریور 1399

خانواده های افسرده پرور را بشناسید

هنر زندگی/ منبع افسردگی فقط عوامل خارجی و یا احساسات عمیق پنهان درونی نیست، گاه این خانواده های افسرده پرور هستند که زمینه اصلی را برای این بیماری فراهم می کنند. خانواده می تواند یک منبع حمایتی باشد و به شما کمک کند که بهتر باشید، اما خانواده هایی نیز...

25 شهریور 1399

کرونا 960 کارمند لینکدین را اخراج کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از تلگراف، وب سایت لینکدین بیان کرد 960 نفر از کارمندان خود را به دلیل چالش های ناشی از همه گیری ویروس کرونا اخراج می نماید.

24 شهریور 1399

ارزش روز سهام عدالت چقدر شد؟

در سرانجام معاملات بازار سهام آخرین روز تیرماه، ارزش 30 درصد سهام عدالت قابل فروش 532 هزار تومانی به 5 میلیون و 920 هزار تومان افزایش یافت.

24 شهریور 1399

خبرنگاران مقررات حوزه های جدید فناوری تسهیل می شود

تهران- خبرنگاران- دبیر شورای عالی فضای مجازی از تصویب محیط آزمون (سندباکس) به منظور تسهیل مقررات حوزه های جدید فناوری در کشور خبر داد.

22 شهریور 1399

رایزنی های الکاظمی برای تکمیل کابینه شروع شد

ایسنا نوشت: نخست وزیر جدید عراق با وجود اختلاف نظرها بر سر سهمیه های وزارتی در کابینه جدید، رایزنی هایی را برای تکمیل این کابینه شروع کرد.

20 شهریور 1399

طرح ساعت کاری شناور برای کارمندان پایتخت

صعود آمار مرگ با کرونا طی هفته های اخیر از یکسو و تداوم فعالیت ها، رفت وآمد ها و کسب و کار ها در سطح شهر از سوی دیگر، نگرانی ها درباره تداوم شرایط بحران در پی شیوع ویروس کووید-19 را در جامعه افزایش داده است.

20 شهریور 1399

البرز، رتبه نخست کشفیات قاچاق

62 درصد کشفیات قاچاق و ظن به قاچاق کشور در البرز اجرا شده است.

19 شهریور 1399

حکایت خدمات دولت تدبیر و اُملت برنارد شاو!

تردیدی نیست که کشور از مجموعه مدیریتی توانایی برخوردار است، اما این پرسش در میان است که آیا در دولت محترم، همه مدیران و مسئولان از میان افراد توانا و کار بلد انتخاب شده و به کار گرفته شده اند؟!

15 شهریور 1399

مردم به ریسک بازار بورس توجه نمایند، هیچ ضمانتی در بورس وجود ندارد

وزیر اقتصاد گفت: بازار بورس بازاری با ریسک است؛ سرمایه گذار اولاً باید با مطالعه وارد گردد در ضمنً باید آموزش ببیند و بعد معامله انجام دهد چرا که هیچ ضمانتی در این بازار وجود ندارد.

14 شهریور 1399

دفترچه های بیمه تا سرانجام مرداد تمدید اعتبار شدند

معاون وزیر کار گفت: با موافقت متولیان ذی ربط، دفترچه های بیمه تا انتها مرداد ماه تمدید اعتبار شدند.

13 شهریور 1399

چه کارشان دارید، بگذارید بنویسند

محمدرضا گودرزی با بیان این که نویسنده های عامه پسند جزئی از بدنه ادبیات را تشکیل می دهند، می گوید: چه کارشان دارید، بگذارید بنویسند. این همه مسائل مالی و بحران و دزدی وجود دارد، حالا یک نفر بیاید به وسیله کتاب پول دربیاورد، چه اشکالی دارد؟

12 شهریور 1399

نشست مجازی هیأت های سه کشور ضامن فرایند آستانه برای تهیه پیش نویس بیانیه سران

نشست سه جانبه مجازی هیأت های کشورهای ضامن فرایند آستانه به منظور تهیه پیش نویس بیانیه سران امروز به ریاست خاجی دستیار ارشد وزیر خارجه و با حضور معاونان وزرای خارجه روسیه و ترکیه برگزار گشت.

9 شهریور 1399

لبنان باز هم درگیر اعتراضات شد

ایسنا نوشت: تعدادی از مناطق لبنان همچنان شاهد تظاهرات گسترده مردم و بسته شدن مسیرها در اعتراض به شرایط اقتصادی به ویژه کاهش ارزش لیره در مقابل افزایش قیمت دلار و قطعی برق در بیشتر مناطق است.

8 شهریور 1399
تعداد: (75)