سعیدی: حقوق المپیکی ها پس از تصویب در ستاد عالی بازی ها پرداخت می گردد

به گزارش وبلاگ پیوست، دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: ما برای پرداخت مرحله دوم حقوق ورزشکاران، مربیان و سرپرستان المپیکی تعهد کردیم و انشالله به محض تصویب در ستاد عالی بازی ها، این پرداخت انجام می گردد.

سعیدی: حقوق المپیکی ها پس از تصویب در ستاد عالی بازی ها پرداخت می گردد

به گزارش وبلاگ پیوست، کیکاووس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک در گفت وگو با برنامه رکورد شبکه سوم سیما درباره تعویق یک ساله بازی های المپیک توکیو گفت: المپیک قله ورزش قهرمانی است و ورزشکاران چهار سال کوشش می نمایند تا در این رویداد عظیم حضور داشته باشند. همانطور که می دانید، بازی های المپیک به دلیل شیوع ویروس کرونا یک سال به تعویق افتاد. از دو منظر می توان به تعویق این بازی ها نگاه کرد؛ اول اینکه نفراتی همچون حسن یزدانی، حمیده عباسعلی و سهراب مرادی را داریم که احتیاج به فرصت بیشتری برای ریکاوری داشتند. نکته دوم هم اینکه این فرصت را نیز داریم که سهمیه بیشتری بگیریم.

وی درباره پرداخت هزینه درمان این ورزشکاران مصدوم گفت: ما در دو مرحله برای اعزام سهراب مرادی به آلمان و همچنین هزینه درمانی حمیده عباسعلی یاری کردیم. به نظر می رسد که تقریباً هزینه درمانی این عزیزان کامل پرداخت شده است.

دبیرکل کمیته ملی المپیک ادامه داد: در اولین نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک چالش های به وجود آمده پس از تعویق المپیک و راهکارهای مدنظر مورد آنالیز گرفت. قرار شد که مسئولان مربوطه نشستی با فدراسیون ها داشته باشند و سازوکار حمایتی تعیین گردد. همچنین حمایت از برگزاری اردوها نیز با قدرت بیشتری تداوم خواهد داشت.

سعیدی درباره پرداخت حقوق المپیکی ها و مربیان گفت: برای یک سال تعهد شد که حقوق ورزشکاران و مربیان و سرپرستان پرداخت گردد که وزارت ورزش پرداخت مربوط به 6 ماه نخست را انجام داد و پول به حساب فدراسیون ها واریز شد. برای مرحله دوم هم ما در کمیته ملی المپیک تعهد کردیم و انشالله به محض تصویب در ستاد عالی بازی ها، این پرداخت انجام می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سعیدی: حقوق المپیکی ها پس از تصویب در ستاد عالی بازی ها پرداخت می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سعیدی: حقوق المپیکی ها پس از تصویب در ستاد عالی بازی ها پرداخت می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید