پنجعلی: شیرینی کار، قهرمانی پرسپولیس با اختلاف امتیاز زیاد است، فقط 50 درصد توانایی عبدی را دیده اید

به گزارش وبلاگ پیوست، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مهدی عبدی دست پرورده باشگاه پرسپولیس است و تا به امروز فقط 50 تا 60 درصد توانایی اش را ارائه نموده است.

پنجعلی: شیرینی کار، قهرمانی پرسپولیس با اختلاف امتیاز زیاد است، فقط 50 درصد توانایی عبدی را دیده اید

محمد پنجعلی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی وبلاگ پیوست درباره پیروزی 3 بر یک پرسپولیس مقابل پیکان و تثبیت صندلی این تیم در صدر جدول گفت: همواره پس از تعطیلات بلند مدت، اولین بازی سخت است، اما بچه ها خیلی خوب بازی کردند و نتیجه خوبی هم گرفتند. سرعت بازی بالا بود و بدن بچه ها هم خیلی خوب جواب داد. وقفه و تعطیلی مسابقات روی بدن بازیکنان تأثیر منفی دارد اما پرسپولیسی ها خیلی خوب ظاهر شدند.

وی در خصوص عملکرد خوب مهدی عبدی اعلام نمود: عبدی دست پرورده باشگاه پرسپولیس است و در تیم امید ما بود. عبدی تا الان فقط 50 تا 60 درصد توانایی اش را بروز داده است. او آقای گل لیگ امیدها شده و مطمئنم گل محمدی در آینده بیشتر از این بازیکن استفاده می نماید.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره شانس قهرمانی این تیم گفت: پرسپولیس نشان داده که شایسته قهرمانی بوده و به نوعی کمترین حقش این صندلی است. پرسپولیس به معنای واقعی تیم است و این نشان می دهد کادرفنی و گل محمدی برای تیم زحمت کشیده اند. گل محمدی هم در زمان بازی خوش فکر بود و هم در مربیگری هم خودش را ثابت نموده است. فوتبال قابل پیش بینی نیست اما شیرینی کار به این است که پرسپولیس با اقتدار و با فاصله زیاد قهرمان گردد.

وی در خصوص پست اینستاگرامی مشترک بازیکنان پرسپولیس و گلایه از مدیریت این باشگاه گفت: این وظیفه باشگاه است که این اتفاقات را جمع کند. بازیکنان زحمت می کشند و تمرین می نمایند، تمرین حرفه ای با تفریحی فرق می نماید، کار حرفه ای یعنی ریاضت و سختی، در مقابل هم باید پاداش و قرارداهای آن ها پرداخت گردد. این وظیفه باشگاه است و امیدوارم مسائل بدون حرف و حدیث حل گردد.

مدیر آموزشگاه تیم پرسپولیس درباره شرایط تیم های پایه این باشگاه و اینکه مسائل اقتصادی در تیم های پایه به چه صورت است، گفت: نزدیک به دو سال است که مدیریت های مختلف عوض شده و خیلی ها آمدند و رفتند، ولی در این دو سال ما فقط 18 درصد از آقای رسول پناه دریافتی داشته ایم. قرار است طبق دستوراتی که داده شده بازهم پرداختی داشته باشند. مسائل ما در تیم های پایه پدیده است و گفتنی نیست، ولی من شنیده ام قرار است به تیم های پایه و بزرگسالان به زودی پرداختی داشته باشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پنجعلی: شیرینی کار، قهرمانی پرسپولیس با اختلاف امتیاز زیاد است، فقط 50 درصد توانایی عبدی را دیده اید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنجعلی: شیرینی کار، قهرمانی پرسپولیس با اختلاف امتیاز زیاد است، فقط 50 درصد توانایی عبدی را دیده اید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید