برگزاری مراسم اربعین حسینی منوط به تصمیم ستاد مرکزی است

به گزارش وبلاگ پیوست، فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه ناجا آماده تر از قبل پذیرای زائران حسینی است، گفت: برگزاری مراسم اربعین حسینی در امسال منوط به تصمیم ستاد مرکزی اربعین است.

برگزاری مراسم اربعین حسینی منوط به تصمیم ستاد مرکزی است

به گزارش وبلاگ پیوست از فارس، سردار حسین اشتری در پنجمین جلسه قرارگاه اربعین حسینی (ع) در سال 99 با بیان اینکه برقراری و تامین امنیت زائران و همچنین تسهیل در ارائه خدمات رسانی به آن ها از اولویت های ناجاست، گفت: سال جاری به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور شرایط متفاوت تر از سال های قبل است و برای گذر از این شرایط باید تمام دستگاه های مربوطه پای کار باشند.

وی با تاکید بر اینکه برگزاری مراسم اربعین حسینی (ع) منوط به تصمیم ستاد مرکزی اربعین و ستاد کل نیروهای مسلح (قرارگاه امام رضا (ع)) است، ادامه داد: این در حالی است که نیروی انتظامی با توجه به کسب تجربیات مطلوب طی سال های گذشته در برگزاری مراسم بزرگ اربعین حسینی (ع)، سال جاری نیز آماده تر از قبل پذیرای زائران خواهد بود.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه باید تمامی زیرساخت ها برای خدمت رسانی مطلوب فراهم باشد، توضیح داد: قطعا در این راستا دستورالعمل هایی ابلاغ می گردد که بایستی مبنای کار تمامی فرماندهان انتظامی استان های مربوطه و معاونان قرار بگیرد؛ ضروری است که با سازمان ها و نهادهای دیگر نیز جلساتی برگزار و تمام نیازمندی ها مطرح و مطالبات نیز برای برطرف نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت درخواست گردد.

این مقام ارشد انتظامی همچنین گفت: با توجه به ارائه دستورالعمل ها و به کارگیری تمام توان و امکانات موجود، باید امنیت در مرزهای 4 استان خوزستان، ایلام، کرمانشاه و سیستان و بلوچستان برای تردد زائران نیز به طور کامل برقرار باشد.

سردار اشتری تاکید نمود: مسئولیت معاونت بهداد ناجا در شرایط حساس کنونی (شیوع ویروس کرونا) بیشتر از قبل خواهد بود چرا که باید بیش از هر زمان دیگری آماده ارائه خدمات رسانی مطلوب (برقراری درمانگاه ها و آموزش های بهداشتی) به زائران باشد.

منبع: جام جم آنلاین

به "برگزاری مراسم اربعین حسینی منوط به تصمیم ستاد مرکزی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری مراسم اربعین حسینی منوط به تصمیم ستاد مرکزی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید