جولان برند های خارجی قاچاق در بازار لوازم خانگی

به گزارش وبلاگ پیوست، خبرگزاری خبرنگاران- سخنگوی انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی گفت: در حالیکه از دو سال گذشته دولت واردات کالا های خارجی را ممنوع اعلام نمود ، اما بازار نشان از جولان برند های خارجی قاچاق می دهد.

جولان برند های خارجی قاچاق در بازار لوازم خانگی

به گزارش خبرگزاری وبلاگ پیوست، حمیدرضا غزنوی افزود: از ابتدای سال 97 دولت واردات کالا های خارجی را ممنوع بیان کرد ضمن اینکه یک سال پس از آن (ابتدای سال 98) برند های خارجی نیز به بهانه تحریم، ایران را ترک کردند، اما متاسفانه در خبر ها شنیدیم که 424 کانتینر لوازم خانگی با رای دیوان عدالت اداری وارد کشور شده است.

وی گفت: در حال حاضر خبر ورود 424 کانتینر لوازم خانگی، رسانه ای شده البته در دو سالی که ورود این برند ها ممنوع اعلام شده بود هم این برند ها وارد بازار می شدند.

غزنونی افزود: معلوم نیست چه دست هایی پشت پرده بوده که توانسته از دیوان عدالت اداری رای بگیرد همچنین دست های پشت پرده ایی بوده که توانسته ارز مورد احتیاج را از بانک مرکزی تامین کند ضمن اینکه وزارت صنعت هم ثبت سفارش این برند ها را انجام داده و کسی هم به این مسئله اعتراضی نکرده است.

به گزارش خبرگزاری وبلاگ پیوست به نقل از صدا و سیما، سخنگوی انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی در سرانجام گفت: خروج این برند ها از کشور به بهانه تحریم، باعث افزایش به یکباره قیمت ها شد و برای مردم مسائل فراوانی را ایجاد کرد.

منبع: خبرگزاری آریا

به "جولان برند های خارجی قاچاق در بازار لوازم خانگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جولان برند های خارجی قاچاق در بازار لوازم خانگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید