کشف انبار ثبت نشده برنج وارداتی در بیرجند

به گزارش وبلاگ پیوست، معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از کشف یک انبار ثبت نشده برنج وارداتی در بیرجند با همکاری پلیس آگاهی استان اطلاع داد.

کشف انبار ثبت نشده برنج وارداتی در بیرجند

به گزارش وبلاگ پیوست به نقل از ایسنا، علی تهوری، سه شنبه شب دوم اردیبهشت ماه گفت: ظهر امروز بازرسان سازمان با همراهی دایره مبارزه با قاچاق پلیس آگاهی و با رعایت ضوابط قانونی از محل دپو برنج در یک منزل مسکونی، مقدار چهار تن برنج را کشف و توقیف کردند.

وی اظهار کرد: نگهداری کالاهای اساسی از جمله برنج و عدم ثبت انبار این کالاها از مصادیق احتکار و جابه جایی کالاهای اساسی بدون مجوز و هماهنگی از مصادیق ظن به قاچاق است.

تهوری ضمن هشدار به سودجویان، از تشدید بازرسی ها به صورت مستمر و در قالب گشت مشترک در آستانه ماه مبارک رمضان اطلاع داد و گفت: معاونت بازرسی این سازمان با همکاری سایر دستگاه های نظارتی ضمن رصد دقیق بازار، با محتکران ارزاق عمومی به خصوص کالاهای اساسی با جدیت برخورد خواهند کرد.

معاون بازرسی و حمایت از مصرف نمایندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از همه فعالان مالی اعم از تجار، عمده فروشان و خرده فروشان خواست محل نگهداری و انبار کالاهای اساسی خود را در سامانه جامع انبارها ثبت و موجودی کالاهای خود را اعلام نمایند.

منبع: همشهری آنلاین

به "کشف انبار ثبت نشده برنج وارداتی در بیرجند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف انبار ثبت نشده برنج وارداتی در بیرجند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید