چه ایرلاین هایی از تهران به اسپانیا پرواز دارند؟

به گزارش وبلاگ پیوست، وقتی صحبت از سفر به کشورهای اروپایی به میان می آید به علت ساعات طولانی پروازی، نوع بلیط هواپیما و ایرلاین اهمیت زیادی پیدا می کند. از آنجا که اسپانیا جز مقاصد اروپایی پرطرفدار در ایران است. ایرلاین های زیادی از ایران به این مقصد پرواز دارند. در ادامه این خطوط پروازی و مزایای هر کدام را معرفی می کنیم.

چه ایرلاین هایی از تهران به اسپانیا پرواز دارند؟

شهرهای مادرید، بارسلون، مالاگا و والنسیا با داشتن جاذبه ها و تفریحات فراوان بیشترین طرفدار را در بین پکیج دارند. از این رو ایرلاین های مختلفی از ایران به این مقاصد پرواز می کنند که هر کدام مزایا و معایب خود را دارند. اگر شما هم قصد سفر به اسپانیا را دارید و نمی دانید خود را با چه ایرلاینی بخرید این مطلب به شما کمک می کند با توجه به شرایط مناسب ترین بلیط را خریداری کنید.

طول پرواز تهران به اسپانیا

طول پرواز تهران به اسپانیا با توجه به شهر مقصد، نوع ایرلاین و مدت زمان توقف هر پرواز متفاوت است. اما در حالت کلی می توان گفت حدودا 6 ساعت را در هواپیما خواهید بود.

طول پرواز تهران به بارسلون حدودا 5 ساعت و 45 دقیقه است.

طول پرواز تهران به مادرید حدودا 6 ساعت و 30 دقیقه است.

طول پرواز تهران به مالاگا حدودا 7 ساعت و 10 دقیقه است.

طول پرواز تهران به والنسیا حدودا 6 ساعت و 32 دقیقه است.

خطوط هوایی که به اسپانیا پرواز دارند

، ، هواپیمایی اتریشی، ، و ترکیش از ایرلاین هایی هستند که از تهران به شهرهای مختلف اسپانیا پرواز دارند. هر کدام از این خطوط پروازی را که انتخاب کنید یک توقف در شهر مبدا پرواز خواهند داشت و سپس جهت خود را به شهر مقصد در اسپانیا ادامه می دهند.

جهتهای پروازی تهران به بارسلون

با ماهان در جهت (تهران - بارسلون)

بلیط تهران بارسلون با لوفت هانزا در جهت (تهران فرانکفورت - بارسلون)

بلیط تهران بارسلون با اتریشی در جهت (تهران - وین - بارسلون)

بلیط تهران بارسلون با ترکیش در جهت (تهران - استانبول - بارسلون)

بلیط تهران بارسلون با ایرفلوت در جهت (تهران - مسکو - بارسلون)

بلیط تهران بارسلون با امارات در جهت (تهران - دبی - بارسلون)

بلیط تهران بارسلون با قطری در جهت (تهران - دوحه - بارسلون)

جهتهای پروازی تهران به مادرید

با لوفت هانزا در جهت (تهران - فرانکفورت - مادرید)

بلیط تهران مادرید با ایرفلوت در جهت (تهران - مسکو - مادرید)

بلیط تهران مادرید با ترکیش در جهت (تهران - استانبول - مادرید)

بلیط تهران مادرید با امارات در جهت (تهران - دبی - مادرید)

بلیط تهران مادرید با قطری در جهت (تهران - دوحه - مادرید)

جهتهای پروازی تهران به مالاگا

با لوفت هانزا در جهت (تهران - فرانکفورت - مالاگا)

بلیط تهران مالاگا با ترکیش در جهت (تهران - استانبول - مالاگا)

بلیط تهران مالاگا با قطری در جهت (تهران - دوحه - مالاگا)

جهتهای پروازی تهران به والنسیا

با لوفت هانزا در جهت (تهران - فرانکفورت - والنسیا)

بلیط تهران والنسیا با ترکیش در جهت (تهران - استانبول - والنسیا)

هنگام خرید بلیط تهران اسپانیا این چند نکته مهم را به خاطر بسپارید

اگر اولین بار است که را به مقصد اسپانیا دریافت می کنید بهتر است بجای خرید بلیط پروازهای اروپایی بلیط هواپیمایی ترکیش، قطر یا امارات را خریداری کنید. به دلیل اینکه در صورت خرید بلیط لوفت هانزا پاسپورت شما در فرودگاه فرانکفورت مهر ورود می خورد و از آنجا که ویزای شینگن را از هر کشور اروپایی که گرفته باشید بایستی آن کشور مبدا ورودتان باشد ممکن است در سفرهای بعدی به اروپا دچار مشکل شوید.

هنگام خرید بلیط هواپیما به زمان توقف هر پرواز دقت کنید. برخی از پروازهای ممکن است بیش از 5 یا 6 ساعت توقف داشته باشند. اگر این میزان توقف شما را خسته می کند. بهتر است پروازهایی با توقف 2 تا 4 ساعته را انتخاب کنید. البته به این نکته هم توجه داشته باشی که در توقف های کوتاه مدت طوری زمان بندی کنید که پرواز بعدی را ازدست ندهید.

در طول زمان توقف جهت ترانزیت مسافران اجازه خروج از فرودگاه را ندارند و فقط می توانند به عنوان ترانزیت از فرودگاه شهر محل توقف استفاده کنند. مگر اینکه ویزای آن کشور را داشته باشند.

از چه راه هایی می توان بلیط تهران اسپانیا را خریداری کرد؟

خرید بلیط تهران اسپانیا از دو راه خرید حضوری و اینترنتی امکان پذیر است. اما در هر دو صورت بایستی قبل از اقدام برای خرید بلیط ویزای شینگن خود را دریافت کرده باشید.

خرید حضوری بلیط تهران اسپانیا

برای خرید حضوری بایستی با آژانس های هواپیمایی معتبر که مجوز فروش بلیط هواپیما را دارند مراجعه کنید. آژانس هواپیمایی وبلاگ پیوست از معتبرترین دفاتر فروش بلیط هواپیما با ایرلاین های بین المللی به تمامی نقاط دنیا می باشد. کارشناسان واحد فروش بلیط در این آژانس با توجه به تاریخ مورد نظر شما بهترین ساعات پروازی را با مناسب ترین قیمت پیشنهاد می دهند و در نهایت می توانید با توجه به شرایط بهترین پرواز را انتخاب و خریداری کنید.

خرید اینترنتی بلیط تهران اسپانیا

خرید اینترنتی بلیط هواپیما به شهرهای مختلف اسپانیا به راحتی امکان پذیر می باشد. در اینصورت دیگر نیازی به مراجعه حضوری به دفتر آژانس هواپیمایی ندارید و با چند کلیک ساده می توانید خودتان بلیط را صادر کنید. برای این کار هم می توانید به وبسایت آژانس وبلاگ پیوست به آدرس www.setarehvanak.com مراجعه کنید. مبدا، مقصد، تاریخ پرواز و تعداد مسافران را وارد کرده و کلید جستجو را انتخاب کنید. در مرحله بعد لیست کاملی از پروازهای اسپانیا با جزییات کامل شامل ساعت پروازی، طول پرواز، مدت زمان توقف و قیمت بلیط برایتان نمایش داده می شود و شما می توانید با مقایسه پروازها و شرایط هر کدام بلیط مورد نطرتان را انتخاب کنید. پس از انتخاب بلیط اطلاعات مسافران را وارد کرده و در نهایت مبلغ بلیط را با استفاده ار کارت های عضو شتاب پرداخت می کنید. به همین راحتی بلیط اسپانیا در دستان شماست و می توانید برای سفر آماده شوید.

از مزایای خرید بلیط هواپیما از طریق وبسایت وبلاگ پیوست تخفیفات ویژه ای است که این آژانس برای خریدهای اینترنتی در نظر گرفته است و شما با عضویت در وبسایت می توانید از این تخفیفات استفاده کنید.

منبع: ستاره ونک

به "چه ایرلاین هایی از تهران به اسپانیا پرواز دارند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چه ایرلاین هایی از تهران به اسپانیا پرواز دارند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید