محمودی: برای انتخاب سرمربی زمان احتیاج داریم

به گزارش وبلاگ پیوست، پیشکسوت والیبال ایران گفت: شاید این کلمه قشنگ نباشد، اما باید بگویم که متاسفانه ما مرده پرست هستیم.

محمودی: برای انتخاب سرمربی زمان احتیاج داریم

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ پیوست، بهنام محمودی در مورد موزه ورزش، المپیک و پارالمپیک و تقدیر از پیشکسوتان گفت: اینکار باعث می گردد نسل جدید بدانند چه کسانی برای ورزش کشور زحمت کشیدند. اینها در تاریخ ثبت و ماندگار می گردد. امیدوارم این رویه در بخش های دیگر هم وجود داشته باشد. متاسفانه ما مرده پرست هستیم و همواره باید از آدم های خوب تقدیر و به تصویر کشیده شوند.

وی در مورد شرایط والیبال و انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: با بازگشت داورزنی که تجربه زیادی دارد، توقع از والیبال بالاتر رفته است. این توقع بجا بوده و همه می خواهند که والیبال به رشد خود ادامه دهد. در هیأت رئیسه بحث هایی مطرح شد که همه نظرات خود را اعلام کردند. درمورد انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال با همفکری کارشناسان به جمع بندی های خوبی رسیدیم. به این نتیجه رسیدیم که چون رویدادها زیاد نیست و هم لیگ برتر از شهریور آغاز می گردد، فعلاً صبر کنیم و با گزینه های مختلف صحبت و در نهایت بهترین تصمیم را بگیریم.

کارشناس والیبال ایران در مورد داخلی یا خارجی بودن سرمربی آینده تیم ملی والیبال مطرح کرد: در مورد سرمربی هنوز تصمیم نهایی گرفته نشده است. یک سری ایده داده شد که در حال آنالیز است. مربیان داخلی توانایی زیادی دارند، اما موضوع باید به صورت کامل آنالیز گردد، چون در سال المپیک هستیم و نمی توانیم ریسک کنیم.

عضو هیأت رئیسه فدراسیون والیبال درمورد بعضی ایرادات آیین نامه کمیته رویداد ها و مسابقات، توضیح داد: در یک بند آمده بود که یک شهر با یک اسپانسر نمی تواند دو تیم داشته باشد که مورد تایید قرار نگرفت؛ البته ارومیه و گنبد مهد والیبال هستند. سایر شهرها هم خیلی عالی هستند، اما این دو شهر بازیکنان زیادی به تیم ملی داده اند. در مورد 10 درصد هم قرار شد که 2درصد هیات های والیبال و 8درصد را فدراسیون بردارد که این به خاطر رشد و توسعه والیبال است. 10درصد دریافت از بازیکنان خارجی هم تصویب نشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "محمودی: برای انتخاب سرمربی زمان احتیاج داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمودی: برای انتخاب سرمربی زمان احتیاج داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید