واکنش سید علی به جنجال های اخیر

به گزارش وبلاگ پیوست، سیدمهدی سیدعلی در خصوص اینکه آیا قضاوت عجیب و غریب داشته و باعث تحریک تماشاگران شده، گفت: قضاوت عجیب و غریب نداشتم. هواداران احساسی عمل می نمایند و علاقه مند به این هستند که تیمشان نتیجه دلخواهشان را به دست بیاورد و قاعدتا خیلی از تصمیمات داور به مذاق آن ها خوش نمی آید و باعث کدورت می گردد.

واکنش سید علی به جنجال های اخیر

او در مورد شایعه ویلای امیردشت اعلام کرد: با توجه به اینکه فراوری حاشیه می نماید جواب این سوال را نمی دهم.

سیدعلی در پاسخ به این سوال که با ارزشترین داور ایرانی از نظر او کیست، گفت: بی تردید علیرضا فغانی با ارزش ترین داور ایران است.

داور فوتبال ایران در مورد اینکه الگو های او چه کسانی هستند، گفت: ژیلویسیه از فرانسه و کولینا از ایتالیا، ضمن اینکه سعی کردم از سایر داوران عظیم هم مواردی را یاد بگیرم.

او در مورد شرایط داوران ایران توضیح داد: الان داوران در بهترین فرم آمادگی جسمانی هستند. کلاس یک روزه ای که هفته گذشته برگزار گردید و تمرینی که داشتند نشان داد هم از نظر روحی روانی و هم از نظر آمادگی جسمانی در بهترین حالت ممکن قرار دارند.

سیدعلی در مصاحبه با شبکه اول سیما و در مورد نحوه برخورد با حاشیه ها و شایعه ها، اعلام کرد: سعی می کنم آرامش خودم را حفظ و سکوت کنم. سکوت بهترین پاسخ است و گذر زمان ثابت می نماید که شایعات واقعیت داشتند یا خیر.

او در مورد تهدید هایی که برای او وجود دارد، گفت: در فضای مجازی تهدید می شویم. خیلی ها به دنبال آدرس خانه ما می گردند. با افتخار اهل شهر ری هستم.

داور فوتبال ایران در مورد شکایت از مجموعه باشگاه استقلال، گفت: شکایتی نکردم. گزارش اتفاقات مسابقه فولاد-استقلال را به کمیته داوران ارائه کردم و سیر مراحل اداری توسط دوستان در دپارتمان و کمیته داوران پیگیری می گردد.

منبع: فرارو

به "واکنش سید علی به جنجال های اخیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش سید علی به جنجال های اخیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید